Kontaktid

Tallinna esindus

Aadress Ahtri 6a, B-sissepääs, 6. korrus, 10151
Oleme avatud E–R kl 9–17.
Üldtelefonid 626 4284, 626 4288
Mob 527 8018
E-post tallinn@luisa.ee

Tartu esindus

Aadress Küüni 5b, 2. korrus, 51004
Oleme avatud E–R kl 9–17.
Üldtelefon 744 0088
Mob 527 8558
E-post tartu@luisa.ee

Osakondi juhivad valdkonnale spetsialiseerunud projektijuhid, kelle meeskondadesse kuuluvad vastava ala tõlkijad ja toimetajad.

OSAKONDADE PROJEKTIJUHID

Olga Boikova

Dokumendiosakonna projektijuht

olga@luisa.ee, 626 4282

Anna Räbokon

Dokumendiosakonna projektijuht

anna@luisa.ee, 626 4288

Sire Reisner

Dokumendiosakonna projektijuht

sire@luisa.ee, 744 0083

Reili Brandt

Üldosakonna projektijuht

tallinn@luisa.ee, 626 4284

Karmela Molodõk

Välisosakonna projektijuht

karmela@luisa.ee, 626 4283

Marge Žordania

Meditsiiniosakonna projektijuht

meditsiin@luisa.ee, 744 0087

Dagmar Linnasmägi

Üldosakonna projektijuht

tartu@luisa.ee, 744 0088

Krista Kotkamäe

Välisosakonna projektijuht

tilaukset@luisa.ee, 626 4281

Anne Nestor

Juunioriosakonna projektijuht

juunior@luisa.ee, 626 4283

Ingmar Pilt

Tehnikaosakonna projektijuht

tehnika@luisa.ee, 5807 1288

Riin Ungerson

Välisosakonna projektijuht

riin@luisa.ee, 626 4283

Peale projektijuhtide kuulub meie meeskonda palju rahvast nii Eestist kui ka välisriikidest. Tartu ja Tallinna kontori kollektiivis on põhikohaga töötajaid üle 40, aga üle laia maailma on meid koos koostööpartneritega pea 400.

Saame tuttavaks!

tõlkijad ja toimetajad

Silver Lepik

Kujundaja

Terje Arro

Inglise keele vandetõlk

Gregory Mark Dunn

Inglise keele tõlkija ja peatoimetaja

Edda Teder

Inglise keele vandetõlk

Kathy Sarapuu

Eesti keele toimetaja

Marika Koppel

Tehniline toimetaja

Külli Pärtel

Eesti keele peatoimetaja

Stewart Johnson

Inglise keele toimetaja

Katrin Kask

Inglise keele tõlkija

Nelli Denissova

Vene keele toimetaja

Kaarlo Nõmmsalu

Tehniline toimetaja

Iris Barbara Jeletski

Inglise keele tõlkija ja tehniline toimetaja

Kirill Lebed

Vene ja inglise keele tõlkija

Marika Borovikova

Inglise keele vandetõlk

Evelin Mikenberg

Inglise keele tõlkija

Vladimir Danilov

Vene keele tõlkija

Ingrid Mardisoo

Inglise keele tõlkija

Maigi Müürsepp

Inglise keele tõlkija

Maire Linask

Läti keele vandetõlk

Helen Noormägi

Eesti keele toimetaja

Toomas Silk

Inglise ja saksa keele tõlkija

Sergei Akopjan

Vene keele tõlkija

Reet Veski

Tehniline toimetaja

Urve Ansip

Eesti keele toimetaja

Jane Tooman

Inglise, saksa, soome ja vene keele tõlkija

Tiina Alekõrs

Eesti keele toimetaja

Anastasiia Karpushkina

Vene keele tõlkija

Ekaterina Kornilitsina

Vene keele tõlkija

Kadi-Liis Aun

Inglise keele tõlkija

Tagatuba

Pille-Riin Laadoga

Turundusjuht

pilleriin@luisa.ee

Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee

Aleksandra Anissimova

Raamatupidaja

Grant Thornton Baltic OÜ

Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee

Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee

Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee