Kontaktid

luisa@luisa.ee

527 8018

Kallid kliendid, teie tellimused/päringud on oodatud!

Kinnitatud tõlgete vajadusel palun võtke ühendust meie dokumendiosakonnaga:
Tartus telefonil 527 8558, dokumendid@luisa.ee,
Tallinnas telefonil 527 8018, rotermanni@luisa.ee.

Luisa Tõlkebüroo OÜ
Registrikood: 10288031
KMKR nr: EE100023356

Pangarekvisiidid:
SWEDBANK IBAN EE562200221011363175
S.W.I.F.T. HABAEE2X
SEB PANK IBAN EE981010220009050012
S.W.I.F.T. EEUHEE2X
PAYPAL: arved@luisa.ee

Kliendiplatvorm tellimuste kiireks esitamiseks (hendrik@luisa.ee)

Tallinna esindus

Aadress Rotermanni 7, 10111
Oleme avatud E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt E–R kl 10–16

   Üldtelefon 626 4284
Mob 527 8018

Vaata skeemi

Tartu esindus

Aadress Küüni 5b, 2. korrus, 51004
Oleme avatud E–R kl 9–17.
Üldtelefon 744 0088
Mob 527 8558

Osakondi juhivad valdkonnale spetsialiseerunud projektijuhid, kelle meeskondadesse kuuluvad vastava ala tõlkijad ja toimetajad.

OSAKONDADE ESINDAJAD

Raili Reinsoo

Juriidiliste tõlgete assistent

assistent@luisa.ee, 626 4281

Reili Brandt

Üldosakonna projektijuht

luisa@luisa.ee, 626 4285

Ingmar Pilt

Tehnikatõlgete juht

tehnika@luisa.ee, +372 58 071 288

Sire Reisner

Dokumenditõlgete projektijuht

tartu@luisa.ee, 744 0083

Nele Nikopensius

Juunioritõlgete projektijuht

juunior@luisa.ee, 626 4285

Sille Saareleht

Assistent

dokumendid@luisa.ee, 744 0088

Marge Žordania

Meditsiinitõlgete juht

meditsiin@luisa.ee, 516 0508

Helin Lilleväli

Välistõlketellimuste projektijuht

translation@luisa.ee, 626 4283

Riin Ungerson

Välistõlketellimuste projektijuht / lapsehoolduspuhkusel

Jelizaveta Zikunova

Välistõlketellimuste projektijuht

orders@luisa.ee, 626 4283

Mari-Ann Loosaar

Välisosakonna assistent

mariann@luisa.ee, 626 4283

Ekaterina Goriacheva

Dokumenditõlgete nooremprojektijuht

rotermanni@luisa.ee, 626 4284

Peale projektijuhtide kuulub meie meeskonda palju rahvast nii Eestist kui ka välisriikidest. Tartu ja Tallinna kontori kollektiivis on põhikohaga töötajaid üle 40, aga üle laia maailma on meid koos koostööpartneritega pea 400.

Saame tuttavaks!

tõlkijad ja toimetajad

Krista Kotkamäe

Soome keele tõlkija

Silver Lepik

Vanem tehniline toimetaja, kujundaja

Terje Arro

Inglise keele vandetõlk

Gregory Mark Dunn

Inglise keele tõlkija ja peatoimetaja

Edda Teder

Inglise keele vandetõlk

Helena Lemendik

Eesti keele toimetaja

Merilyn Paugus

Inglise keele tõlkija

Sophie Marie Scrivener

Inglise keele toimetaja

Stewart Johnson

Inglise keele toimetaja

Katrin Kask

Inglise keele vandetõlk

Nelli Denissova

Vene keele toimetaja

Kaarlo Nõmmsalu

Tehniline toimetaja

Iris Barbara Jeletski

Inglise keele tõlkija ja tehniline toimetaja

Kirill Lebed

Vene ja inglise keele tõlkija

Marika Borovikova

Inglise keele vandetõlk

Evelin Mikenberg

Inglise keele tõlkija

Piret Tamme

Eesti keele toimetaja

Ingrid Mardisoo

Inglise keele tõlkija

Maigi Müürsepp

Inglise keele tõlkija

Maire Linask

Läti keele vandetõlk

Helen Noormägi

Eesti keele peatoimetaja

Toomas Silk

Inglise ja saksa keele tõlkija

Sergei Akopjan

Vene keele tõlkija

Reet Veski

Tehniline toimetaja

Urve Ansip

Eesti keele toimetaja

Jane Tooman

Inglise, saksa, soome ja vene keele tõlkija

Tiina Alekõrs

Eesti keele toimetaja

Anastasiia Karpushkina

Vene keele tõlkija ja toimetaja

Ekaterina Kornilitsina

Vene keele tõlkija ja toimetaja

Kadi-Liis Aun

Inglise keele tõlkija

Kristiina Ader

Inglise keele tõlkija

Liisa Pint

Inglise, bulgaaria ja kreeka keele tõlkija

Katrin Planhof Skott

Rootsi keele vandetõlk

Aleksandr Lissovski

Vene keele tõlkija

Kerry Kubilius

Inglise keele toimetaja

Mari Eller

Inglise keele tõlkija

Greg Dunn tõlkimisest ja toimetamisest Luisa Tõlkebüroos.

Tagatuba

Anna Räbokon

Kliendisuhete juht

anna@luisa.ee

Krista

Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee

Svea-Elen Peters

Äriarenduse juht

svea@luisa.ee

Hendrik Ojamaa

IT projektijuht

hendrik@luisa.ee

Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee

Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee

Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee