Kontaktid

luisa@luisa.ee

626 4284

Tallinna esindus

Aadress Ahtri 6a, B-sissepääs, 6. korrus, 10151
Oleme avatud E–R kl 9–17.
Üldtelefonid 626 4282, 626 4288
Mob 527 8018
E-post tallinn@luisa.ee

Tartu esindus

Aadress Küüni 5b, 2. korrus, 51004
Oleme avatud E–R kl 9–17.
Üldtelefon 744 0088
Mob 527 8558
E-post tartu@luisa.ee

Osakondi juhivad valdkonnale spetsialiseerunud projektijuhid, kelle meeskondadesse kuuluvad vastava ala tõlkijad ja toimetajad.

OSAKONDADE PROJEKTIJUHID

Olga Boikova

Dokumendiosakonna projektijuht

olga@luisa.ee, 626 4282

Anna Räbokon

Dokumendiosakonna projektijuht

anna@luisa.ee, 626 4288

Sire Reisner

Dokumendiosakonna projektijuht

sire@luisa.ee, 744 0083

Reili Brandt

Üldosakonna projektijuht

luisa@luisa.ee, 626 4284

Karmela Molodõk

Välisosakonna projektijuht

karmela@luisa.ee, 626 4283

Johanna Rist

Õigus- ja majandusosakonna projektijuht

johanna@luisa.ee, 744 0089

Marge Žordania

Meditsiiniosakonna projektijuht

meditsiin@luisa.ee, 744 0087

Krista Kotkamäe

Välisosakonna projektijuht

tilaukset@luisa.ee, 626 4281

Riin Ungerson

Välisosakonna projektijuht

orders@luisa.ee, 626 4283

Ingmar Pilt

Tehnikaosakonna projektijuht

tehnika@luisa.ee, 5807 1288

Nele Nikopensius

Juunioriosakonna projektijuht

juunior@luisa.ee, 626 4283

Olga Boikova ja Anna Räbokon räägivad projektijuhi igapäevatööst Luisa Tõlkebüroos.

Peale projektijuhtide kuulub meie meeskonda palju rahvast nii Eestist kui ka välisriikidest. Tartu ja Tallinna kontori kollektiivis on põhikohaga töötajaid üle 40, aga üle laia maailma on meid koos koostööpartneritega pea 400.

Saame tuttavaks!

tõlkijad ja toimetajad

Silver Lepik

Kujundaja

Terje Arro

Inglise keele vandetõlk

Gregory Mark Dunn

Inglise keele tõlkija ja peatoimetaja

Edda Teder

Inglise keele vandetõlk

Kathy Sarapuu

Eesti keele toimetaja

Marika Koppel

Tehniline toimetaja

Triin Peetsalu

Tehniline assistent

Stewart Johnson

Inglise keele toimetaja

Katrin Kask

Inglise keele vandetõlk

Nelli Denissova

Vene keele toimetaja

Kaarlo Nõmmsalu

Tehniline toimetaja

Iris Barbara Jeletski

Inglise keele tõlkija ja tehniline toimetaja

Kirill Lebed

Vene ja inglise keele tõlkija

Marika Borovikova

Inglise keele vandetõlk

Evelin Mikenberg

Inglise keele tõlkija

Vladimir Danilov

Vene keele tõlkija

Ingrid Mardisoo

Inglise keele tõlkija

Maigi Müürsepp

Inglise keele tõlkija

Maire Linask

Läti keele vandetõlk

Helen Noormägi

Eesti keele peatoimetaja

Toomas Silk

Inglise ja saksa keele tõlkija

Sergei Akopjan

Vene keele tõlkija

Reet Veski

Tehniline toimetaja

Urve Ansip

Eesti keele toimetaja

Jane Tooman

Inglise, saksa, soome ja vene keele tõlkija

Tiina Alekõrs

Eesti keele toimetaja

Anastasiia Karpushkina

Vene keele tõlkija

Ekaterina Kornilitsina

Vene keele tõlkija

Kadi-Liis Aun

Inglise keele tõlkija

Kristiina Ader

Inglise keele tõlkija

Liisa Pint

Inglise, bulgaaria ja kreeka keele tõlkija

Katrin Planhof Skott

Rootsi keele vandetõlk

Aleksandr Lissovski

Vene keele tõlkija

Kerry Kubilius

Inglise keele toimetaja

Mari Eller

Inglise keele tõlkija

Greg Dunn tõlkimisest ja toimetamisest Luisa Tõlkebüroos.

Tagatuba

Krista

Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee

Svea-Elen Peters

Arendusjuht

svea@luisa.ee

Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee

Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee

Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee