Tagasiside

Luisa on olnud meie koostööpartner juba mitmeid aastaid. Töö käigus tuleb ette päris palju ootamatusi, mis vajavad kiiret lahendust, Luisa on alati nõu ja jõuga abiks olnud. Meid on suuresti aidanud see, et tõlkebüroona on Luisa hästi kursis tehnoloogiliste lahendustega, mis tõlke- ja kujundustöid hõlbustavad. Kuigi projektide ajakava on pingeline, on Luisa suutnud alati püsida kokku lepitud graafikus.

Ragne Rambi

Eesti Pank

Kindlustusvaldkonnas tegutsedes kasutame tekstides sageli erialaseid väljendeid ning tõlgete puhul on korrektsus väga suure tähtsusega. Kindlasti omab olulist rolli ka teeninduse kiirus. Kuna Luisa oma tõlgetega seda kõike meile pakub, on meil sujuva koostöö üle siiralt hea meel.

Liljan Männiste

Turundusjuht
Seesam Insurance AS

 

Koostöö on meeldiv, sujuv ja professionaalne.

Signe Soldan

Sales & Marketing Coordinator Estonia
Active Cosmetics Division
L’Oréal Baltic SIA

Aastate jooksul on eestlaste eelistatuimad JURA espressomasinad leidnud endale kodu tuhandetes majapidamistes, kontorites ja kohvikutes ning Luisa rolli selles on raske üle tähtsustada. Kindlakäeliselt ja kvaliteetselt on juba 2004. aastast Luisa poolt tõlgitud nii toodete kasutusjuhendid kui turundusmaterjalid. Lisaks sellele on Luisa aidanud panna JURA espressomasinad rääkima soravas eesti keeles. Kvaliteet peitub pikaajalises koostöös ja pühendumises, et õppida selgeks ja saada aru toote ja brändi iseloomust ning Luisa inimesed on sellega kõige paremini hakkama saanud.

Ott Viirmann

Jura maaletooja Balti riikides ja Valgevenes
Rickman Trade OÜ

Koostöö Luisaga on sujuv, kirjadele ja päringutele vastatakse kiiresti, tähtajad on mõistlikud ning tõlgete kvaliteet on hea. Oleme väga rahul Luisa teenuse ja nende paindlikkusega.

Anitta Järvinen

Kesko OYj

Iga organisatsioon võiks Luisalt õppida ajaplaneerimist. Tellimust saades on nad meile alati teada andnud, millal töö võiks valmis saada ja veelgi parem – nad on ka tähtaegadest kinni pidanud. See on aidanud meil oma tööd paremini planeerida ja on ka koostöö sujuvamaks muutnud.

Elina Kivinukk

Juhatuse liige
Eesti Antidoping SA

Enno Lepvalts

Vesiir OÜ