Tule Eesti suurimasse tõlkebüroosse IT projektijuhiks

Praktikakoht on vaba juulis ja augustis ning kui koostöö laabub, on võimalus edasi töötada juba Luisa IT-projektijuhina ja täistööajaga.

Tõlkebüroo igapäevatöö on viimase 10 aasta jooksul muutunud väga infotehnoloogiliseks: kasutame mitmesugust tõlketarkvara (CAT tools) ja andmebaase ning meil on palju tehnilisi toimetajaid. Pea pool tõlkebüroo igapäevatööst on seotud IT teemadega. See on väga kiiresti arenev valdkond, kus uuendusi tuleb ette jooksvalt iga kuu. Tuleb orienteeruda tarkvaralahenduste tööprotsessides, saada aru nende omavahelistest seostest, erinevustest ja ühildamisvõimalustest ning juhendada ja olla abiks tugiteenustega meie projektijuhtidele, kes tegelevad otseselt klienditeenindusega.

Head IT-oskused on sellel ametikohal suureks eeliseks, kuid neid on võimalik omandada ka juba tööl olles. Sisseelamise ajal saad põhjalikud ja praktilised teadmised meie igapäevatöös kasutusel olevate tarkvarade kohta, samuti tüüpilisemate murede ja võimalike lahendusviiside kohta.

Alates juulist on meil saadaval tasuline praktikakoht IT teemadega hästi kursis olevale tehnikataibuga noorele, kel käsil viimane kursus või on juba IT haridust tõendav diplom taskus. Praktikakoht asub Luisa Tallinna või Tartu kontoris ja vajaduse korral on võimalik distantsõpe jagatud ekraani vahendusel mentori juhendamisel.

Sulle sobib see ametikoht hästi, kui

  • leiad keerulistele probleemidele lahendused;
  • oled oma töös süstemaatiline ja organiseeritud;
  • oskad näha nii detaile kui ka suurt pilti ning süsteemide ja protsesside vahelisi seoseid;
  • oled uuendusliku mõtteviisiga;
  • oskad korrektsel tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas;
  • tead, mis on API, ja oled võimeline sellel teemal kaasa rääkima;
  • Sulle meeldib suhelda ja naudid meeskonnatööd.

Huvi korral saada oma CV ja enesetutvustus 1. juuniks e-posti aadressile kristiina@luisa.ee