Ota yhteyttä

Pyydä tarjous

Maailmalla vallitseva tilanne ei vaikuta toimintaamme – käännöstoimistomme toimii samalla teholla kuin ennenkin.

tilaukset@luisa.ee

+372 626 4283 

Tallinnan toimisto

Osoite: Rotermanni 7, 10111
Olemme avoinna ma-pe klo 9-17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Puhelin: +372 626 4284
Sähköposti: tilaukset@luisa.ee

Tarton toimisto

Osoite: Küüni 5b, 2. kerros, 51004
Olemme avoinna ma-pe klo 9-17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Puhelin: +372 744 0088
Matkapuhelin +372 527 8558
Sähköposti: tartu@luisa.ee

Osastopäälliköt

Jelizaveta Zikunova

Suomen osasto

tilaukset@luisa.ee / +372 626 4283
Reili Brandt

Yleisosasto

luisa@luisa.ee / +372 5843 8923
Ekaterina Goriacheva

Asiakirjaosasto

rotermanni@luisa.ee / +372 626 4284
Marge Žordania

Lääketieteen osasto

medicine@luisa.ee / +372 516 0508
Hanna Sillaots

Avustaja

assistent@luisa.ee / +372 626 4285
Helin Lilleväli

Ulkomaanosasto

translation@luisa.ee / +372 626 4283
Diana Paju

Asiakirjaosasto

dokumendid@luisa.ee / +372 744 0088
Susan-Brit Nõgene

Ulkomaanosasto

susan-brit.nogene@luisa.ee / +372 626 4283
Berit Pilden-Sarv

Lääketieteen osasto

berit@luisa.ee / +372 626 4283
Ingmar Pilt

Tekninen osasto

tehnika@luisa.ee / +372 5807 1288
Riin Ungerson

Talousosasto

majandus@luisa.ee / +372 5323 9341
Sire Reisner

Asiakirjaosasto

tartu@luisa.ee / +372 5780 7299
Nele Nikopensius

Junioriosasto

juunior@luisa.ee / +372 5322 5477
Raili Reinsoo

Juridiikan osasto

juriidika@luisa.ee / +372 5420 0488

Taustahenkilöt

Anna Räbokon

Asiakassuhteet

anna@luisa.ee / +372 505 7198
Svea-Elen Peters

Kehityspäällikkö

svea@luisa.ee / +372 626 4286
Kristiina Püttsepp

Hallituksen jäsen

kristiina@luisa.ee
Raili Kadak

Hallituksen jäsen

raili@luisa.ee
Krista Saabel

Henkilöstöpäällikkö

cv@luisa.ee / +372 510 9042
Reelika Jakubovski

Hallituksen jäsen

reelika@luisa.ee
Berbel Pedari

Perustaja ja hallituksen jäsen

berbel@luisa.ee

Pyydä tarjous

Tarjoamme seuraavia palveluita: kääntäminen, tulkkaus, taittotyöt, auktorisoidut käännökset, oikokulu, tekstin toimittaminen, painoa edeltävä toimittaminen, juniorikäännös, transkriptio, tekstitys jne. Käännämme ja toimitamme yli 50 eri kielellä.
Teemme henkilökohtaisen tarjouksen kielisuunnan, käännösaiheen, materiaalin määrän ja analyysituloksen perusteella. Tarjouspyyntölomakkeen täyttämällä saat tarjouksen kätevästi ja nopeasti.