Kontaktid

Saada päring

Kallid kliendid, teie tellimused ja päringud on oodatud!

Luisa Tõlkebüroo OÜ

Registrikood: 10288031
KMKR nr: EE100023356

Pangarekvisiidid:
SWEDBANK IBAN EE562200221011363175
S.W.I.F.T. HABAEE2X
SEB PANK IBAN EE981010220009050012
S.W.I.F.T. EEUHEE2X
PayPal: arved@luisa.ee

Meie kontorid on avatud tööpäevadel kl 9–17. Üldkontakt: luisa@luisa.ee, telefon 626 4285

Kui vajate kinnitatud tõlget, tulge meie kontoritesse
või võtke ühendust dokumendiosakonnaga:

Tartus dokumendid@luisa.ee, telefon 527 8558,
Tallinnas rotermanni@luisa.ee, telefon 626 4284.

Kinnitamist vajavaid dokumente võtame vastu ja väljastame kl 10–16 või soovi korral kulleri/pakiautomaadi vahendusel.

Luisa kliendialale pääseb siit.

Tallinna esindus

Aadress: Rotermanni 7, 10111
Oleme avatud: E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Üldtelefon: 626 4284
Mob: 527 8018

Tartu esindus

Aadress Küüni 5b, 2. korrus, 51004
Oleme avatud: E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Üldtelefon: 744 0088
Mob: 527 8558

Osakondade esindajad

Reili Brandt

Üldosakonna projektijuht

luisa@luisa.ee / 5843 8923
Ekaterina Goriacheva

Dokumenditõlgete nooremprojektijuht

rotermanni@luisa.ee / 626 4284
Marge Žordania

Meditsiinitõlgete juht

meditsiin@luisa.ee / 516 0508
Helin Lilleväli

Välistõlketellimuste projektijuht

translation@luisa.ee / 626 4283
Diana Paju

Dokumenditõlgete assistent

dokumendid@luisa.ee / 744 0088
Berit Pilden-Sarv

Meditsiiniosakonna assistent

berit@luisa.ee / 626 4283
Hanna Sillaots

Assistent

assistent@luisa.ee / 626 4285
Ingmar Pilt

Tehnikatõlgete juht

tehnika@luisa.ee / 5807 1288
Susan-Brit Nõgene

Välisosakonna assistent

susan-brit.nogene@luisa.ee / 626 4283
Riin Ungerson

Majandustellimuste projektijuht

majandus@luisa.ee / 5323 9341
Sire Reisner

Dokumenditõlgete projektijuht

tartu@luisa.ee / 5780 7299
Nele Nikopensius

Juunioritõlgete projektijuht

juunior@luisa.ee / 5322 5477
Jelizaveta Zikunova

Välistõlketellimuste projektijuht

tilaukset@luisa.ee / 626 4283
Raili Reinsoo

Juriidikatõlgete projektijuht

juriidika@luisa.ee / 5420 0488

Tagatuba

Anna Räbokon

Kliendisuhete juht

anna@luisa.ee / 505 7198
Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee
Svea-Elen Peters

Äriarenduse juht

svea@luisa.ee / 626 4286
Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee
Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee
Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee / 510 9042
Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Hinnapäring

Osutame järgmisi teenuseid: kirjalik tõlge, vandetõlge, suuline tõlge (sünkroontõlge, järeltõlge, sosintõlge), kujundustööd, keelekorrektuur, toimetamine, trükieelne väljastuskontroll, transkribeerimine, subtiitrite tõlge jpm. Teeme teile personaalse pakkumuse olenevalt keelesuunast, tõlketeemast ja materjali mahust. Jääme päringut ootama ja vastame tunni jooksul.