Kontaktid

Saada päring

Kallid kliendid, teie tellimused ja päringud on oodatud!

Luisa Tõlkebüroo OÜ

Registrikood: 10288031
KMKR nr: EE100023356

Pangarekvisiidid:
SWEDBANK IBAN EE562200221011363175
S.W.I.F.T. HABAEE2X
SEB PANK IBAN EE981010220009050012
S.W.I.F.T. EEUHEE2X
PayPal: arved@luisa.ee

Meie kontorid on avatud tööpäevadel kl 9–17. Üldkontakt: luisa@luisa.ee, telefon 626 4285

Kui vajate kinnitatud tõlget, tulge meie kontoritesse
või võtke ühendust dokumendiosakonnaga:

Tartus dokumendid@luisa.ee, telefon 527 8558,
Tallinnas rotermanni@luisa.ee, telefon 626 4284.

Kinnitamist vajavaid dokumente võtame vastu ja väljastame kl 10–16 või soovi korral kulleri/pakiautomaadi vahendusel.

Luisa kliendialale pääseb siit.

Tallinna esindus

Aadress: Rotermanni 7, 10111
Oleme avatud: E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Üldtelefon: 626 4284
Mob: 527 8018

Tartu esindus

Aadress Küüni 5b, 2. korrus, 51004
Oleme avatud: E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Üldtelefon: 744 0088
Mob: 527 8558

Osakondade esindajad

Ekaterina Goriacheva

Dokumenditõlgete nooremprojektijuht

rotermanni@luisa.ee / 626 4284
Marge Žordania

Meditsiinitõlgete juht

meditsiin@luisa.ee / 516 0508
Helin Lilleväli

Välistõlketellimuste projektijuht

translation@luisa.ee / 626 4283
Reili Brandt

Üldosakonna projektijuht

luisa@luisa.ee / 626 4285
Mari-Ann Loosaar

Välisosakonna assistent

mariann@luisa.ee / 626 4283
Sire Reisner

Dokumenditõlgete projektijuht

tartu@luisa.ee / 744 0083
Ingmar Pilt

Tehnikatõlgete juht

tehnika@luisa.ee / +372 5807 1288
Sille Saareleht

Assistent

dokumendid@luisa.ee / 744 0088
Nele Nikopensius

Juunioritõlgete projektijuht

juunior@luisa.ee / 626 4285
Riin Ungerson

Välistõlketellimuste projektijuht / lapsehoolduspuhkusel

Jelizaveta Zikunova

Välistõlketellimuste projektijuht

tilaukset@luisa.ee / 626 4283
Raili Reinsoo

Juriidikatõlgete projektijuht

juriidika@luisa.ee / 626 4281

Tagatuba

Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee
Svea-Elen Peters

Äriarenduse juht

svea@luisa.ee
Anna Räbokon

Kliendisuhete juht

anna@luisa.ee
Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee
Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee
Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee
Hendrik Ojamaa

IT projektijuht

hendrik@luisa.ee
Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Hinnapäring

Osutame järgmisi teenuseid: kirjalik tõlge, vandetõlge, suuline tõlge (sünkroontõlge, järeltõlge, sosintõlge), kujundustööd, keelekorrektuur, toimetamine, trükieelne väljastuskontroll, transkribeerimine, subtiitrite tõlge jpm. Teeme teile personaalse pakkumuse olenevalt keelesuunast, tõlketeemast ja materjali mahust. Jääme päringut ootama ja vastame tunni jooksul.