Vabad ametikohad

Pyydä tarjous

Liitu Eesti suurima tõlkebürooga!

Vaba avaldus

  • Kirjelda soovitud töökohta
  • Lisa enda CV

Tere tulemast meeskonda!

Andekad ja operatiivsed keelehuvilised on alati meie sekka oodatud. Kuna keelesuundi, mida pakume, on ääretult palju, siis võib jooksvalt kandideerida kõikides keelepaarides ja teemadel, milles Sul on kogemust 3 aastat või 500 tõlgitud lehekülje ulatuses. Eeldame kõrgharidust, tõlkeabiprogrammide tundmist (MemoQ, Memsource, Trados vm) ja head reageerimiskiirust.

Kui Sul tõlkekogemust veel ei ole, aga huvi tõlkimise vastu väga suur ja keeletunnetus hea, siis ootame Sind liituma maailmas ainulaadse nooremtõlkijate praktikaprogrammiga, kuhu saab kandideerida kaks korda aastas – loe täpsemalt siit.

Lühitutvustus

Luisa Tõlkebüroo on nii töötajate kui ka klientide arvu poolest suurim tõlkebüroo Eestis. Meie Tartu ja Tallinna kontori 10 projektijuhti teenindavad päevas kokku üle 100 kodumaise ja väliskliendi ning iga päev on tööhoos üle 100 tõlkija ja keeletoimetaja. Kokku on Luisal üle 500 koostööpartneri. Pakume 8 osakonnas eri teemavaldkondade tõlkeid rohkem kui 100 tõlkesuunal.

Ootame sind Luisasse! Võta kandideerimiseks või küsimuste korral ühendust cv@luisa.ee.

Pyydä tarjous

Tarjoamme seuraavia palveluita: kääntäminen, tulkkaus, taittotyöt, auktorisoidut käännökset, oikokulu, tekstin toimittaminen, painoa edeltävä toimittaminen, juniorikäännös, transkriptio, tekstitys jne. Käännämme ja toimitamme yli 50 eri kielellä.
Teemme henkilökohtaisen tarjouksen kielisuunnan, käännösaiheen, materiaalin määrän ja analyysituloksen perusteella. Tarjouspyyntölomakkeen täyttämällä saat tarjouksen kätevästi ja nopeasti.