Kliendiala

Saada päring


Kliendiplatvormi personaalse konto loomiseks võta ühendust aadressil IT@luisa.ee.

Kui on lahtirääkimist vajavaid küsimusi, siis vali siit sobiv aeg veebikohtumiseks kliendisuhete juhiga või kirjuta marge@luisa.ee.

Mugav kliendiplatvorm

Luisa klientidel on võimalus igal ajal siseneda enda isikliku kontoga kliendiplatvormile. Seal on mugav ligipääs praegustele ja varasematele tellimustele kui ka paljudele teistele kasulikele funktsioonidele. Kõik failid on kliendiplatvormil alati kättesaadavad ja turvaliselt hoiustatud.

Lisaks ülevaatele tõlketöödest saab portaali kaudu hõlpsasti tõlketellimusi saata. Selleks tuleb vaid tõlgitav fail üles laadida ja lisada tõlkeks vajalik info. Üleslaaditud tellimus liigub automaatselt projektijuhi töölauale. Projekti edasine info kajastub samuti kliendiportaalis.

Turvaline ja kiire

Kliendiplatvormile on võimalik anda ligipääs mitmele kontaktile, kellel on kõigil eraldi konto. Seejuures kasutajate õiguste hierarhia tagab, et igaühel on ligipääs vaid neile määratud dokumendikaustadele.

Kliente puudutava info turvalisus on meile väga oluline. Loe meie andmekaitse kohta lähemalt siit.

Hinnapäring

Osutame järgmisi teenuseid: kirjalik tõlge, vandetõlge, suuline tõlge (sünkroontõlge, järeltõlge, sosintõlge), kujundustööd, keelekorrektuur, toimetamine, trükieelne väljastuskontroll, transkribeerimine, subtiitrite tõlge jpm. Teeme teile personaalse pakkumuse olenevalt keelesuunast, tõlketeemast ja materjali mahust. Jääme päringut ootama ja vastame tunni jooksul.