Vabad ametikohad

Submit enquiry

Liitu Eesti suurima tõlkebürooga!

English-Finnish-English translator

  • Flexible schedule
  • Remote work

Finnish-Swedish and Finnish-Norwegian technical translator

  • Flexible schedule
  • Remote work

Open application

  • Describe the desired position
  • Include your CV

Tere tulemast meeskonda!

Andekad ja operatiivsed keelehuvilised on alati meie sekka oodatud. Kuna keelesuundi, mida pakume, on ääretult palju, siis võib jooksvalt kandideerida kõikides keelepaarides ja teemadel, milles Sul on kogemust 3 aastat või 500 tõlgitud lehekülje ulatuses. Eeldame kõrgharidust, tõlkeabiprogrammide tundmist (MemoQ, Memsource, Trados vm) ja head reageerimiskiirust.

Kui Sul tõlkekogemust veel ei ole, aga huvi tõlkimise vastu väga suur ja keeletunnetus hea, siis ootame Sind liituma maailmas ainulaadse nooremtõlkijate praktikaprogrammiga, kuhu saab kandideerida kaks korda aastas – loe täpsemalt siit.

Lühitutvustus

Luisa Tõlkebüroo on nii töötajate kui ka klientide arvu poolest suurim tõlkebüroo Eestis. Meie Tartu ja Tallinna kontori 10 projektijuhti teenindavad päevas kokku üle 100 kodumaise ja väliskliendi ning iga päev on tööhoos üle 100 tõlkija ja keeletoimetaja. Kokku on Luisal üle 500 koostööpartneri. Pakume 8 osakonnas eri teemavaldkondade tõlkeid rohkem kui 100 tõlkesuunal.

Ootame sind Luisasse! Võta kandideerimiseks või küsimuste korral ühendust cv@luisa.ee.

Submit enquiry

We will put together a personalised quote for you based on the language combination, subject and volume to be translated and the results of our analysis of the text.