Ota yhteyttä

Pyydä tarjous

Maailmalla vallitseva tilanne ei vaikuta toimintaamme – käännöstoimistomme toimii samalla teholla kuin ennenkin.

tilaukset@luisa.ee

+372 626 4283 

Tallinnan toimisto

Osoite: Rotermanni 7, 10111
Olemme avoinna ma-pe klo 9-17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Puhelin: +372 626 4284
Sähköposti: tilaukset@luisa.ee

Tarton toimisto

Osoite: Küüni 5b, 2. kerros, 51004
Olemme avoinna ma-pe klo 9-17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Puhelin: +372 744 0088
Matkapuhelin +372 527 8558
Sähköposti: tartu@luisa.ee

Osastopäälliköt

Jelizaveta Zikunova

Suomen osasto

tilaukset@luisa.ee / +372 626 4283
Hanna Sillaots

Avustaja

assistent@luisa.ee / +372 6264285
Ekaterina Goriacheva

Asiakirjaosasto

rotermanni@luisa.ee / +372 626 4284
Mari-Ann Loosaar

Ulkomaanosasto

mariann@luisa.ee / +372 626 4283
Reili Brandt

Yleisosasto

luisa@luisa.ee / +372 626 4285
Marge Žordania

Lääketieteen osasto

medicine@luisa.ee / +372 516 0508
Helin Lilleväli

Ulkomaanosasto

translation@luisa.ee / +372 626 4283
Nele Nikopensius

Junioriosasto

juunior@luisa.ee / +372 626 4285
Sire Reisner

Asiakirjaosasto

tartu@luisa.ee / +372 744 0083
Ingmar Pilt

Tekninen osasto

tehnika@luisa.ee / +372 5807 1288
Sille Saareleht

Asiakirjaosasto, avustaja

dokumendid@luisa.ee / +372 744 0088
Riin Ungerson

Ulkomaanosasto / vanhempainlomalla

Raili Reinsoo

Juridiikan osasto, avustaja

juriidika@luisa.ee / +372 626 4281

Taustahenkilöt

Kristiina Püttsepp

Hallituksen jäsen

kristiina@luisa.ee
Svea-Elen Peters

Kehityspäällikkö

svea@luisa.ee
Anna Räbokon

Asiakassuhteet

anna@luisa.ee
Raili Kadak

Hallituksen jäsen

raili@luisa.ee
Reelika Jakubovski

Hallituksen jäsen

reelika@luisa.ee
Krista Saabel

Henkilöstöpäällikkö

cv@luisa.ee
Berbel Pedari

Perustaja ja hallituksen jäsen

berbel@luisa.ee

Pyydä tarjous

Tarjoamme seuraavia palveluita: kääntäminen, tulkkaus, taittotyöt, auktorisoidut käännökset, oikokulu, tekstin toimittaminen, painoa edeltävä toimittaminen, juniorikäännös, transkriptio, tekstitys jne. Käännämme ja toimitamme yli 50 eri kielellä.
Teemme henkilökohtaisen tarjouksen kielisuunnan, käännösaiheen, materiaalin määrän ja analyysituloksen perusteella. Tarjouspyyntölomakkeen täyttämällä saat tarjouksen kätevästi ja nopeasti.