Majandus ja pangandus

Pyydä tarjous

Majandus- ja pangandusosakond

Majandus- ja pangandusalaste tõlketellimuste hulk on kõikidest meie teenindusvaldkondadest kõige suurem ja klientide päringutega tegelevad seetõttu kolm valdkonnaspetsialisti: projektijuht Raili (majandus@luisa.ee), Reili (luisa@luisa.ee) ning kliendisuhete juht Anna suurklientidega.

Teenindame enamusi Eesti pankasid, paljusid riigiasutusi ja valdkonnaga seotud eraettevõtteid ning lisaks välismaiseid kliente. Klientuuri hulka kuulub üle 3000 püsitellija. Kuna meil on Eesti mastaabis väga suur tõlkijate ja toimetajate meeskond, siis saame hakkama ka kõige kiiremate ja nõudlikumate tekstidega, ja seda juba alates 1992. aastast.

Kliendisuhete juht Anna Räbokon

Meie kliente:

30 aastat kogemust

Teeme tõlke- ja toimetamistöid üle 50 keeles ja 200 erinevas keelepaaris alates 1992. aastast. Peamised teemad, millega igapäevaselt tegeleme – aastaaruanded, põhikirjad jm raamatupidamisega seotud tekstid, registriväljavõtted, aastaraamatud, majandusülevaated, stenogrammid, protokollid, kodulehetekstid (mh e-poed), Euroopa Liidu materjalid, suulised tõlked, transkribeerimine ja subtiitrite tõlked jpm.

Võta ühendust majandus@luisa.ee või telefonil 5420 0488.

Meie kauaageseid tõlkijaid ja toimetajaid

Pyydä tarjous

Tarjoamme seuraavia palveluita: kääntäminen, tulkkaus, taittotyöt, auktorisoidut käännökset, oikokulu, tekstin toimittaminen, painoa edeltävä toimittaminen, juniorikäännös, transkriptio, tekstitys jne. Käännämme ja toimitamme yli 50 eri kielellä.
Teemme henkilökohtaisen tarjouksen kielisuunnan, käännösaiheen, materiaalin määrän ja analyysituloksen perusteella. Tarjouspyyntölomakkeen täyttämällä saat tarjouksen kätevästi ja nopeasti.