Tehnikaosakond

Tehnikatõlgete juht Ingmar (tehnika@luisa.ee) on Luisa üks punktuaalsemaid töötajaid. „Mulle meeldib täpsus igas pisiasjas. Ja see ongi minu kui projektijuhi töö – korraldada ja planeerida.“ Ingmari kindla käe all valmivad kvaliteetsed tõlked juba alates 2008. aastast, kui tehnikaosakond loodud sai.

Tehnikatõlkijate töö hõlmab keerulisi teemasid paljudest valdkondadest, aga kogenud tõlkijad on juba harjunud ennast ümber lülitama ja nõutud teemale keskenduma. Iga tööga nende kogemustepagas järjest suureneb ja tihti tuleb ette, et koju ostetud uue teleri või muruniiduki kasutusjuhend näib kuidagi tuttav olevat.

Tehnikaosakonnas käib kibe töö pea 365 päeva aastas, mille jooksul tõlgime ja toimetame ligi 30 000 lehekülge tehnikatekste.

Lemmikteemasid on palju: kasutusjuhendid, sertifikaadid, ohutuskaardid, spetsifikatsioonid, e-poed, vastavusdeklaratsioonid, patendid, toimivusdeklaratsioonid, pressiteated, uudisnupud, kodulehed, subtiitrid, laoseisud, kaubanimekirjad, tarkvara lokaliseerimine, kasutajaliidesed, küljendustööd, seletuskirjad, ohutusjuhendid, tööjuhendid, hankedokumentatsioonid, reklaamtekstid, õppematerjalid, ärikirjad, tooteetiketid, pakenditekstid jpm.

Tehnikatõlgete juht Ingmar Pilt

Meie kliente:

Võta ühendust tehnika@luisa.ee või telefonil +372 5807 1288.

ЗАПРОС ЦЕНЫ

Мы сделаем Вам персональное предложение на основании языковой пары, темы, объема и результатов анализа текста. Для этого воспользуйтесь нашим удобным и быстро заполняемым бланком запроса.