Kontaktid

Saada päring

Veebikohtumiseks kliendisuhete juhiga vali sobiv aeg siit

Luisa Tõlkebüroo OÜ

Registrikood: 10288031
KMKR nr: EE100023356

Pangarekvisiidid:
SWEDBANK IBAN EE562200221011363175
S.W.I.F.T. HABAEE2X
SEB PANK IBAN EE981010220009050012
S.W.I.F.T. EEUHEE2X
PayPal: arved@luisa.ee

Oleme avatud tööpäevadel kl 9–17. Üldkontakt: luisa@luisa.ee, telefon 626 4284

Kui vajate kinnitatud tõlget, võtke ühendust dokumendiosakonnaga:

Tallinnas rotermanni@luisa.ee, telefon 626 4284,

Tartus dokumendid@luisa.ee, telefon 527 8558.

Kinnitamist vajavaid dokumente võtame vastu ja väljastame kl 10–16 Tallinna kontoris Rotermanni 7, samuti kulleri/pakiautomaadi vahendusel või posti teel.

Luisa kliendialale pääseb siit.

Tallinna esindus

Aadress: Rotermanni 7, 10111
Oleme avatud: E–R kl 9–17
Dokumentide vastuvõtt: E–R kl 10–16

Üldtelefon: 626 4284
Mob: 527 8018

Tartu esindus

e-post: tartu@luisa.ee

Telefon: 527 8558

Osakondade esindajad

Reili Brandt

Üldtõlgete juht

luisa@luisa.ee / 5843 8923
Ekaterina Goriacheva

Dokumenditõlgete projektijuht

rotermanni@luisa.ee / 626 4284
Marge Žordania

Meditsiinitõlgete juht

meditsiin@luisa.ee / 516 0508
Hanna Sillaots

Välistõlgete projektijuht

tilaukset@luisa.ee / 5308 0333
Helin Lilleväli

Välistõlgete projektijuht

translation@luisa.ee / 5193 8082
Saskia Tullino

Assistent

tartu@luisa.ee / 527 8558
Berit Pilden-Sarv

Meditsiini- ja tehnikatõlgete assistent

berit@luisa.ee
Susan-Brit Nõgene

Välistõlgete assistent

susan-brit.nogene@luisa.ee / 5193 8082
Riin Ungerson

Tehnikatõlgete projektijuht

tehnika@luisa.ee / +372 5807 1288
Nele Nikopensius

Juunioritõlgete juht

juunior@luisa.ee / 5322 5477
Raili Reinsoo

Juriidika- ja majandustõlgete projektijuht

juriidika@luisa.ee / majandus@luisa.ee / 5420 0488

Tagatuba

Anna Räbokon

Kliendisuhete juht

anna@luisa.ee / 505 7198
Kristiina Püttsepp

Juhatuse liige

kristiina@luisa.ee
Svea-Elen Peters

Äriarenduse juht

svea@luisa.ee / 626 4286
Reelika Jakubovski

Juhatuse liige

reelika@luisa.ee
Raili Kadak

Juhatuse liige

raili@luisa.ee
Krista Saabel

Personalijuht

cv@luisa.ee / 510 9042
Berbel Pedari

Asutaja ja juhatuse liige

berbel@luisa.ee

Hinnapäring

Osutame järgmisi teenuseid: kirjalik tõlge, vandetõlge, suuline tõlge (sünkroontõlge, järeltõlge, sosintõlge), kujundustööd, keelekorrektuur, toimetamine, trükieelne väljastuskontroll, transkribeerimine, subtiitrite tõlge jpm. Teeme teile personaalse pakkumuse olenevalt keelesuunast, tõlketeemast ja materjali mahust. Jääme päringut ootama ja vastame tunni jooksul.